KONTAKTY - medium blansko

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

KONTAKTY

Pro pořadatele:

Kontakt pro vyjednání zábav:
Miloš Zouhar: 773 055 555
                   zouharmilos@seznam.cz
Několik informací pro pořadatele tanečních zábav:

Pokud máte domluvený a potvrzený termín konání taneční zábavy, budeme od Vás potřebovat zajistit tyto věci:
1.
Dostupnou elektrickou přípojku:  Zásuvka 3F+N+PE/32A  -  pětipólova zásuvka 3fáze+nulák+ochranný vodič, jištěna minimálně 20A jističem.  (čtyřpólová zásuvka bez nulového vodiče je naprosto nevhodná, může sloužit maximálně pro cirkulárku nebo  míchačku, NE!!! pro kapelu).  Pro menší akce mohou být  3 jednofázové zásuvky jištěné každá 16A jističem a každá musí být připojená na samostatnou fázi!!!
V případě nedodržení těchto požadavků může docházet k výpadkům el. proudu a tím k přerušení produkce (někdy i na delší dobu, než klesne teplota jističe a je možné jej zapnout).
K přípojce elektrické energie nebudou mít přístup návštěvníci zábavy.

2.
Přístup na místo konání akce min. 2hod. před začátkem vystoupení a možnost bezpečně zaparkovat 2 až 3 vozy s přívěsnými vozíky.

3.
ZASTŘEŠENÉ PEVNÉ PÓDIUM! - Protože elektřina je na pódiu všude, je nutné zajistit "jevištní prostor" proti dešti - platí zejména pro akce v letním období.  
Minimální velikost krytého prostoru je 6x4m, přičemž uvítáme, když bude zajištěna boční a zadní stěna proti dešti neseného nárazovým větrem.

4.
Vyhrazené místo a stůl pro zvukaře a osvětlovače v blízkosti tanečního parketu, zastřešené alespoň tzv. párty stanem o rozměrech min. 3x3 metry. Zastřešení stanem platí pro venkovní akce.
Vyhrazené místo pro bezpečné umístění PA aparatury - tak aby nemohlo dojít k jejímu pádu.

5.
Zajištění pořadatelské služby - zejména pro likvidaci možných "ostrých výměn názorů" mezi návštěvníky v místě konání akce.


Hrajeme písničky, jejichž seznam naleznete v sekce Repertoár ve forme XLS souboru,nebo napište svůj mail do Návštěvní knihy a Honza Gavanda se Vám ozve.

Zábavy většinou hrajeme od 20:00 do 2:00 nebo od 21:00 do 3:00.
 
TOPlist
Dlouhodobá předpověď počasí
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky